مرگ بر آمریکا http://s1.picofile.com/file/7987952575/ta_akhar.jpg دیدگاه نوین - موج بیداری اسلامی
 
    رهبر انقلاب :
     
          شکی نیست بر اساس حقایقی که خدای متعال مقدر کرده خاورمیانه جدید شکل 

         

           خواهد گرفت که خاور میانه اسلام خواهد بود .


موضوعات مرتبط: موج بیداری اسلامی

تاريخ : دوشنبه بیست و سوم خرداد 1390 | 11:15 | نویسنده : دیدگاه نوین |
اثبات حرف رهبر در مورد انقلاب مصر !!!

سال پیش رهبر در نماز جمعه ، در بخشی از خطبه عربی خود گفتند :

امروز در همه دنیا بازار تحلیلهای گوناگون درباره­ قیام ملت مصر، داغ است و هرکس چیزی می‌گوید، ولی هرکس مصر را بشناسد به روشنی خواهد دانست که مصر در حال دفاع از کرامت و عزت خویش است. ملت مصر گریبان خیانتکارانی را گرفته است که کرامت او را بر باد داده و ملتی را که در اوج عزت بود، پایمال غرور و تکبر دشمنانش کرده­اند. یک نمونه­ بارز، جایگاه مصر در قضیه فلسطین است. فلسطین از ده‌ها سال پیش، محوری‌ترین مسئله این منطقه است و در‌هم‌تنیدگی مسائل این منطقه چنان است که هیچ کشوری و هیچ ملتی در آن، نمی تواند سرنوشت خود را جدا از مسئله فلسطین تصور کند. دو جبهه بیشتر هم وجود ندارد: یا حمایت از فلسطین و از مبارزات عادلانه آن، و یا قرار گرفتن در جبهه مقابل .

 ملتهای منطقه از ابتدا موضع خود را روشن کرده‌اند، لذا وقتی دولتی به حمایت از فلسطین می‌پردازد از حمایت ملت خود و ملتهای عرب و مسلمان برخوردار می شود. این را مصر در سالهائی از دهه 60 و 70 آزموده است اما وقتی خود را در جبهه دیگری تعریف کند، ملت از او روی برمی گرداند. در مصر از پیمان ننگین کمپ دیوید این شکاف میان دولت و ملت مصر پدیدار شد. ملت مصر که در 67 و 73 با جان و مال خود به کمک فلسطین رفته بود، بتدریج دید که حاکمان چنان در سرسپردگی و اطاعت از آمریکا افراط کرده‌اند که مصر به هم ‌پیمان وفادار دشمن صهیونیستی و غاصب تبدیل شده است. سیطره‌ آمریکا بر حاکمان مصر همه‌ زحمات گذشته آنان در حمایت از فلسطین را بر باد داد و مصر به بزرگترین دشمن فلسطین و بزرگترین حامی صهیونیستها تبدیل شد.

حال در روز نکبت مصریان با حرکت به سمت مرزهای اسرائیل ، به جهان نشان دادند که یکی از اهداف مهم انقلابشان حمایت از مردم فلسطین بوده است و حرف های رهبر در مورد لگد مال شدن عزت و کرامت مصر در مورد فلسطین کاملا درست است .

 


موضوعات مرتبط: موج بیداری اسلامی

تاريخ : پنجشنبه بیست و نهم اردیبهشت 1390 | 20:4 | نویسنده : دیدگاه نوین |
جمع آوری امضا برای حمایت از بحرین

 

شاید شنیده باشید که اخیرا در پی کشتار و سرکوب بی رحمانه انقلابیون بحرین به دست حکومت ها تندرو وهابی آل خلیفه و آل سعود ، نامه ای خطاب به دبیر کل سازمان ملل آقای بان کی مون نوشته شده و از همگان دعوت شده تا تا با امضا الکترونیکی این نامه آن را تایید و اعتبار آنرا بالا ببرید .

متن فارسی نامه :

جناب آقای بانکی مون

 

دبیر کل محترم سازمان ملل متحد

 

مستحضرید که نقض حقوق بشر توسط هر فرد وگروهی که صورت گیرد،محکوم است ، زیرا که علاوه بر سلب حقوق وآسایش انسانها ،به بی مبالاتی نسبت به اجرا واحترام به این حقوق منجرمی گردد وسکوت وبی اعتنایی در برابر نقض این حقوق باعث سرافکندگی در پیشگاه خداوند وملتها وتاریخ بشر خواهد شد.

کشتار وحشیانه شهروندان وغیرنظامیان بویژه زنان وکودکان بی دفاع کشورهایی نظیر بحرین،لیبی ویمن ناقض حق اولیه حیات ،حق تعیین سرنوشت وحق آزادی بیان است که ازجمله اساسی ترین حقوق ابناء بشرمی باشند ودر عرف ها ومعاهدات بین المللی نظیر اعلامیه جهانی حقوق بشروکنوانسیونهای بین المللی مورد تاکید قرار گرفته اند.

آن چه امروزه در این کشورها در حال روی دادن است بوضوح مصداق بارز نقض این گونه حقوق انسانهاست که عناوین مجرمانه آن را می توان درموارد مختلف کنوانسیونهای چهرگانه ژنو جستجو نمود.

این نقض فاحش حقوق بشر وسلب حیات وآزادی انسانهای مظلوم،مستلزم توجه جدی وفوری سازمان ملل متحد وتمامی اعضای جامعه بین المللی می باشد ،که با چنین روندی اگر خود آنها روزی در معرض چنین اتفاقی قرار گیرند چه دفاعی خواهند داشت.

پر واضح است که افتخار یا ننگ تمامی این اتفاقات جهانی این مقطع از زندگی بشر ،در تاریخ به نام این سازمان وعلی الخصوص در کارنامه دوران مسئولیت جنابعالی ثبت خواهد شد.

از این رو ما آزاد یخواهان سراسر جهان در حمایت از صیانت ابتدایی ترین حقوق بشر ،از جنابعالی به عنوان دبیر کل سازمان ملل ،که مرجع اصلی نظارت براجرای اسناد ومعاهدات بین المللی حقوق بشرمی باشید،در این برهه حساس از تاریخ زندگی بشراین مسئولیت بزرگ وسرنوشت ساز را برعهده دارید ،مصرانه خواهان پیگیری واجرای مفاد ذیل می باشیم :

 

1- مداخله سریع وقاطع جهت توقف فوری وبی قید وشرط کشتار بی رحمانه مردم

2- اخراج مداخله گران بیگانه اعم از نظامی وغیر نظامی از کشورهای مذکور

3- فراهم آوردن مقدمات وشرایط لازم ،جهت تعیین سرنوشت این کشورها بدست ملت هایشان

 

به امید آنکه سازمان ملل،سازمان مدافع ملتهای در بند ورنجیده از جور ظالمان ومستکبران باشد .

 

شما می توانید فقط با چند کلیک امضا خود را ثبت نمایید . 

برای امضا  بر روی آدرس زیر کلیک کنید :

http://www.petitiononline.com/ssi2011/petition.html

 


موضوعات مرتبط: موج بیداری اسلامی

تاريخ : دوشنبه پنجم اردیبهشت 1390 | 23:47 | نویسنده : دیدگاه نوین |

جنگ غیر مستقیم

 

بعد از پایان جنگ که دوران تثبیت انقلاب تمام شده بود ، دیگر براندازی انقلاب کاری بسیار دشوار می نمود . و انقلاب هم وارد دوران سازندگی خود شده بود . از همان زمان نگاه آمریکا به ایران هم تغییر کرد . اگر تا آن وقت ایران یک کشور ضعیف که می شود با کودتا و جنگ های ابتدایی آن را از پا در آورد تلقی می شد ، از آن به بعد آمریکا ایران را به عنوان تفکری پویا می دید که با سرمایه گذاری ها و اقدامات مقطعی از پا در نمی آید .

از آن به بعد درگیری های بین آمریکا و ایران یا به صورت دیپلماتیک بود و یا به صورت جنگ غیر مستقیم . برای مثال درگیری های دیپلماتیک بر سر ماجرای هسته ای ایران و همچنین جنگ های اسرائیل با غزه و لبنان که در آنها متحد آمریکا وارد جنگ با متحدین ایران شد .

در این نوع در گیری ها همواره آمریکا حمله کرده و ایران دفاع و در همین دفاع هم پیروز شده . در ماجرای هسته ای نتوانستند ما را به تعلیق مجبور کنند و در جنگ های اسرائیل هم حزب الله و حماس توانستند دشمن را عقب برانند .

انقلاب های اخیر منطقه هم نمونه ای دیگر از جنگ غیر مستقیم ایران و آمریکا است . در این سال ها آمریکا بر روی دولتهای خاورمیانه بسیار سرمایه گذاری کرد و توانست دیکتاتور های وابسته به خودش را بر سر کار بیاورد ولی ایران بر روی ملتهای خاور میانه سرمایه گذاری کرد .

حال نتیجه این سرمایه گذاری ها به میدان آمدند و دیکتاتورهای وابسته یکی یکی به دست مردم به زیر کشیده می شوند .


موضوعات مرتبط: موج بیداری اسلامی

تاريخ : شنبه بیست و هفتم فروردین 1390 | 21:34 | نویسنده : دیدگاه نوین |

 

باقی در ادامه مطلب

منبع : جنبش پوستری بیداری اسلامی


موضوعات مرتبط: موج بیداری اسلامی

ادامه مطلب
تاريخ : پنجشنبه بیست و پنجم فروردین 1390 | 22:27 | نویسنده : دیدگاه نوین |
انجمن اسلامی شهید ادواردو آنیلی

باقی عکس ها در ادامه مطلب ...

منبع : جنبش پوستری بیداری اسلامی


موضوعات مرتبط: موج بیداری اسلامی

ادامه مطلب
تاريخ : شنبه سیزدهم فروردین 1390 | 21:53 | نویسنده : دیدگاه نوین |

اول ایران و الان سوریه

 

بعد از شکل گیری انقلاب های منطقه ، هم ایران و هم آمریکا یک دومینو از سقوط حکومت های منطقه ترسیم کردند . در دومینو آمریکا ابتدا بن علی و مبارک سقوط می کردند و بعد این دومینو به بشار اسد رییس جمهور سوریه و بعد به احمدی نژاد می رسید . اما در دومینو ایران ، تمام دیکتاتور های متحد آمریکا در منطقه یکی پس از دیگری سقوط می کنند . که همین اتفاق هم در حال وقوع است .

 

آمریکا برای تحقق دومینو خودش با کمک مهره های خود در ایران ، توانست چند تجمع کوچک در تهران را در روز 25 بهمن به وجود بیاورد و اخیرا چند تجمع و ناآرامی کوچک را هم در سوریه .

اما نکته جالب همین جاست که تمام تلاش های آمریکا برای تحقق دومینو خود شکست می خورد و هم در ایران و هم در سوریه با حضور مردم در صحنه مهره های آمریکا به کنار رانده می شوند .

اما در یمن ، بحرین ، لیبی و ... انقلاب ها ادامه دارد و انشا ء الله موج آن گسترده تر خواهد شد . و طبق گفته رهبر شکست های پیاپی آمریکا در منطقه ادامه خواهد داشت .


موضوعات مرتبط: موج بیداری اسلامی

تاريخ : پنجشنبه یازدهم فروردین 1390 | 22:32 | نویسنده : دیدگاه نوین |

نامه گروهی از شیعیان بحرین به رهبر انقلاب

 

به گزارش شیعه آنلاین، در پی بحرانی شدن اوضاع جاری در بحرین و افزایش حملات وحشیانه نیروهای رژیم بحرین که از سوی کشورهای مختلف حمایت می شوند، گروهی از شیعیان بحرینی نامه ای کوتاه خطاب به مقام معظم رهبری نوشته اند .

 

بسم‌الله الرحمن الرّحیم

محضر مبارک ولی امر مسلمین جهان

حضرت آیت‌ الله العظمی سید علی خامنه ‌ای (مدظله العالی)

سلام علیکم ...    (ادامه مطلب)

 


موضوعات مرتبط: موج بیداری اسلامی

ادامه مطلب
تاريخ : جمعه پنجم فروردین 1390 | 19:30 | نویسنده : دیدگاه نوین |

هدف از حمله به لیبی

 

رسانه ها این روز ها زیاد از لیبی و حمله غرب به لیبی می گویند . اوباما می گوید : علت حمله به لیبی این بود که گزینه دیگری برای دفاع از غیرنظامیان در این کشور باقی نمانده بود. و مخالفین او مانند چاوز می گویند : هدف از حمله به لیبی تسلط بر منابع نفتی این کشور است .

بی شک نفت چیز بی ارزشی نیست و این موضوع کشورهایی را که قبلا با استعمار نفت را به دست می آوردند و اکنون سلطه غیر مستقیم ، به طمع انداخته .

آمریکا به خوبی می داند که در جنگ قذافی با انقلابیون ، هر کدام از طرفین که پیروز شوند به ضرر آمریکا است . اگر انقلابیون پیروز گردند ، در مواجهه با بیگانه ای که بخواهد بر کشورشان مسلط گردد انقلابی برخورد می کنند . و اگر هم قذافی پیروز شود ، دیگر نه آن اقتدار سابق را در بین قبایل لیبی دارد و نه دیگر تمایلی به بر قراری رابطه مجدد غرب .

بنا بر این آمریکا برای حفظ منافع خود وارد جنگ شد تا لیبی را به عراقی دیگر تبدیل کند .


موضوعات مرتبط: موج بیداری اسلامی

تاريخ : جمعه پنجم فروردین 1390 | 19:18 | نویسنده : دیدگاه نوین |

خواسته ملتهای انقلابی

 

اگه خوب به حرف های سیاسیون غربی و شبکه های آنها گوش کنیم ، می بینیم که سعی می کنند هدف از این انقلاب ها رو در مرحله اول رفاه و آسایش و در مرحله بعد آزادی های بیشتر و دموکراسی و برگذاری انتخابات و ... نشان دهند .

ولی از نظر من اینها در مرحه دوم قرار دارد و آن چیزی که برایش جان می دهند و سینه شان را در مقابل گلوله قرار می دهند باید بیشتر از آسایش و راحتی و وضع اقتصادی باشد . کسی که فقط به دنبال رفاه است هیچ وقت جانش را اینگونه به خطر نمی اندازد .

قبلا هم گفته ام وقتی که بزرگترین گروه های انقلابی ، گروه های اسلامی و علما هستند یا وقتی که بزرگترین تجمعات و تظاهرات هایشان بعد از نماز جمعه است

یا وقتی که بزرگترین حامیان این انقلاب ها ، حکومت های اسلام گرا مانند ایران و ترکیه و یا گروه هایی مانند حزب الله لبنان است دیگر شکی در اسلامی بودن این انقلاب ها نیست .

جای شک نیست که خواسته اصلی این مردم در مرحله اول اسلام است و بعد آزادی و استقلال و دوکراسی و رفاه و وضع اقتصادی.


موضوعات مرتبط: موج بیداری اسلامی

تاريخ : چهارشنبه بیست و پنجم اسفند 1389 | 18:47 | نویسنده : دیدگاه نوین |

خون بر شمشیر پیروز است !!!!!

 

در زلف چون کمندش ، ای دل مَپیـــــــچ کانجا     سر ها بریده بینی بی جرم و بی جنایت

چشــمت به غمزه ما راخون خورد ومی پسندی     جانا روا نباشد خون ریز را حــــــمایت

                                                                                                  حافظ

 

سرکوب ، مشت آهنین ، کشت و کشتار یا به تعبیر من سیاست شمشیر و یا هرچه که اسمش را می گذارید ، امروز دیکتاتورهای وابسته به آمریکا این راهکار ها را مناسب می دانند .

در بحرین علاوه بر پلیس این کشور ، عربستان و امارات نیروهای نظامی خود را با نفربر زرهی و تیربار به سمت بحرین روانه کردند تا مسلمانان بحرین را سرکوب کنند .

در یمن جنایت های پلیس این کشور به طور متوسط در این چند روز ، روزی دها نفر را کشته و یا زخمی می کند .

در لیبی معمر قذافی با جنگنده و زور توپخانه اش شهرهای آزاد شده را بر سر انقلابیون خراب می کند و ارتشش ، رزمنده های انقلابی را تک تک درو می کند .

اما همانطور که رهبر فرمود اراده آنان است که پیروزشان می گرداند . این مقاومت آنها است که خونشان را بر شمشیر دیکتاتوری های غرب گرا پیروز می گرداند . انشاء الله ...

 


موضوعات مرتبط: موج بیداری اسلامی

تاريخ : سه شنبه بیست و چهارم اسفند 1389 | 21:2 | نویسنده : دیدگاه نوین |
 

تححق آرزوی امام (ره)

( در مورد قیام ملت های مسلمان )

بخشی از وصیتنامه امام خمینی خطاب به ملت های مسلمان :

 

وصیت من به همه مسلمانان و مستضعفان جهان این است که شما ها نباید بنشینید و منتظر آن باشید که حُکـام و دست اندر کاران کشورتان یا قدرتهای خارجی بیایند و برای شما استقلال و آزادی را تحفه بیاورند ...

شما ای مستضعفان جهان و ای کشورهای اسلامی و مسلمانان جهان بپاخیزید و حق را با چنگ و دندان بگیرید و از هیاهوی تبلیغاتی ابر قدرتها و عمال سر سپرده آنان نترسید و حکام جنایتکار که دسترنج شما را به دشمنان شما و اسلام عزیز تسلیم می کنند از کشور خود برانید و خود و طبقات خدمتگذارِ متعهد زمام امور را به دست گیرید و همه در زیر پرچم پر افتخار اسلام مجتمع و با دشمنان اسلام و محرومان جهان به دفاع برخیزید و به سوی یک دولت اسلامی با جمهوری های اسلامی آزاد و مستقل به پیش روید که با تحقق آن همه مستکبران جهان را به جای خود خواهید نشاند . و همه مستضعفان را به امامت و وراثت ارض خواهید رساند . به امید آن روز که خداوند تعالی وعده فرموده است .


موضوعات مرتبط: موج بیداری اسلامی

تاريخ : یکشنبه بیست و دوم اسفند 1389 | 20:22 | نویسنده : دیدگاه نوین |

انقلاب های اسلامی

 

شاید برای اثبات اسلامی بودن انقلاب های اخیر در خاورمیانه ، یک مقایسه ساده بین حکومت پهلوی خودمان و حکومت های کشور های انقلابی کافی باشد .

از مهترین ویژگی های رژیم پهلوی که باعث تشدید موج انقلاب در ایران شد و اکنون همین ویژگی ها در مصر و لیبی و تونس و بحرین و یمن و ... وجود دارد می توان سه مورد اصلی را نام برد :

1 ) اسلام ستیزی : صفت غیر قابل انکار این حکومت ها اسلام ستیز بودن آنها است که با تمام قدرت ارزش های دینی را به کنار می راندند و همین عامل باعث شد که چه در ایران قبل از انقلاب چه اکنون در مصر و بحرین و ... بزرگترین گروه های انقلابی ، علما و  اسلام گراها باشند .

2 ) وابستگی به غرب : چه محمد رضا شاه ، چه مبارک چه بن علی چه علی عبد الله صالح و ... وابسته کامل غرب بودند . هم از لحاظ نظامی هم تجاری هم سیاسی و ... چیزی از خود نداشتند و متکی به آمریکا بودند .

3 ) دیکتاتوری : از ویژگی های مهم رژیم پهلوی سابق و اکنون رژیم های در حال سقوط مصر و تونس و یمن و ... این است که مدت 30 الی 40 سال تمام یک حزب به طور کامل حاکم بوده و مخالفان را به شدت سرکوب سیاسی کرده .

می بینید که حکومت 30 سال پیش پهلوی با حکومت های انقلاب زده عربیِ امروز چه قدر شباهت دارند ، پس طبیعتا نوع انقلاب های آنها هم باید همین قدر شباهت را داشته باشند .


موضوعات مرتبط: موج بیداری اسلامی

تاريخ : جمعه سیزدهم اسفند 1389 | 19:41 | نویسنده : دیدگاه نوین |

ویژگی حکومتهای درحال سقوط

 

وقتی می بینیم که در چند کشور مختلف به صورت پشت سرهم انقلاب هایی به این صورت شکل می گیرد ، یعنی اینکه وجه مشترکی بین این حرکت های مردمی وجود دارد . و همچنین ویژگی های مشترکی بین حکومت های در حال سقوط این کشور ها وجود دارد .

از مهمترین این ویژگی ها لاییک بودن این حکومت ها است . هم بن علیِ تونس ، هم مبارکِ مصر ، هم قذافیِ لیبی و ... در طول حکومت خود همیشه ارزش های اسلامی را به کناره بردند . یکی از دلایلی که اکنون در اکثر کشور های انقلابی ، بزرگترین گروه های مخالف رژیم ، علما یا گروه های اسلامی مانند اخوان المسلمین هستند همین اسلام ستیز بودن حاکمان آنها است .

دومین ویژگی این نظام های در حال سقوط ، دیکتاتوری بودن و به کناره راندن جمهوریت است . برای مثال در لیبی ، مردم نزدیک 40 سال رنگ انتخابات را ندیده بودند .

در واقع تمام این حکومت ها از اسلامیت و جمهوریت دوری می کردند و خواسته اصلی این انقلاب ها هم طبیعتا همین دو اصل است .


موضوعات مرتبط: موج بیداری اسلامی

تاريخ : جمعه سیزدهم اسفند 1389 | 19:31 | نویسنده : دیدگاه نوین |

رهبرِ رهبران موج بیداری اسلامی

 

اگر به حرکت های مردمی برخی از کشور های اسلامی نگاه کنیم میبینیم که هیچکدام یک رهبر واحد مانند امام خمینی (ره) ندارند و رهبران مختلفی این حرکت ها را هدایت می کنند.

حال اگر کمی بازتر به موضوع نگاه کنیم ، می بینیم که تقریبا تمام رهبران اسلامی این کشورها به نوعی پیرو آرمان های امام (ره) اند و از آیت الله خامنه ای خط می گیرند .

نمونه بارز قضیه  خظبه نماز جمعه رهبر بود که با استقبال اخوان المسلمین مصرمواجه شد و جوانان مردم مصر کلیپ خطبه عربی رهبر را به صورت بلوتوث بین خود پخش کردند . یا مثلا همین نشست رهبر انقلاب با اندیشمندان و علمایی که در کنفرانس وحدت اسلامی شرکت داشتند .

کاملا مشخص است که جهت دهی های این حرکت های اسلامی  را به طور غیر مستقیم رهبر انقلاب بر عهده دارند .

 


موضوعات مرتبط: موج بیداری اسلامی

تاريخ : چهارشنبه یازدهم اسفند 1389 | 21:22 | نویسنده : دیدگاه نوین |
.: Weblog Themes By VatanSkin :.